• Buchanan Continuous Wave Plugger NiTi 25/75 SS

Symbol: 7322575_8
519.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Mało
Zostaw telefon

Buchanan Continuous Wave Plugger NiTi 25/75 SS

Producent: Plan B (U.S.A.)

Opis:

Pluggery Buchanan Continuous Wave zostały zaprojektowane dla nowoczesnego stomatologa. Można ich używać w każdej technice obturacji na gorąco lub na zimno, w tym z falą ciągłą.

Dzięki stożkowym końcówkom ze stopu NiTi i stali nierdzewnej SS, która każda z nich może kondensować i kontrolować ruch gutaperki pod ciśnieniem, a końcówka z NiTi może kondensować nawet najbardziej ekstremalnie zakrzywione kanały.

Cechy:

Unikalna rękojeść z kolekcji Legacy została zaprojektowana przez klinicystów dla klinicystów. Rękojeść posiada duże uchwyty na palce, które optymalizują komfort kliniczny i kontrolę, wąska talia umożliwia płynne obracanie instrumentu, a koncentryczne pierścienie zapewniają zarówno lepszy chwyt dla opuszków palców w rękawicach jak i łatwe czyszczenie lepkich materiałów stomatologicznych. Kolorowe pierścienie ISO na obu końcach wskazują rozmiar końcówki, podczas gdy rozmiar jest w dużej mierze nadrukowany na uchwytach. 

Specyfikacja:

NiTi 25/SS 75 Plugger Buchanan Continuous Wave - No. 1 posiada stożkową końcówkę niklowo-tytanową (NiTi) w rozmiarze .25 i stożkową końcówkę ze stali nierdzewnej w rozmiarze .75.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Warunkowy dostęp do sklepu

Informujemy, iż zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, dostęp do produktów i informacji wyświetlanych na stronie, zastrzeżony jest dla profesjonalistów z branży stomatologicznej. Klikając przycisk TAK potwierdzacie Państwo, że jesteście profesjonalistą z branży stomatologicznej i że macie Państwo świadomość, że treści zamieszczane na niniejszej stronie mogą zawierać między innymi wiadomości na temat wyrobów niebezpiecznych dla zdrowia i bezpieczeństwa pacjentów.