• O NAS

Jesteśmy firmą z długoletnią tradycją, specjalizującą się w imporcie i dystrybucji wysokiej jakości materiałów oraz narzędzi stomatologicznych i protetycznych.
         Wysokie wymagania naszych Odbiorców, zobowiązują nas do oferowania towarów najwyższej jakości, zachowując optymalny poziom obsługi Klienta.
         Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem na rynku polskim renomowanych firm takich jak DENDIA, SSWHITE, ZUMAX, HAHNENKRATT,  WOODPECKER, POLIERWERK Pablo Ullrich, DENTECH, SCORPION, BOMEDENT.

Mamy wyłączność w całej Europie na wiertła MUNCE DISCOVERY BURS firmy CJM ENGINEERING, INC.

         Współpracujemy ze sklepami zaopatrzenia stomatologicznego i protetycznego, gabinetami stomatologicznymi, pracowniami protetycznymi oraz klinikami. Przywiązujemy szczególna uwagę do miłej i profesjonalnej obsługi naszych Kontrahentów. Do Państwa dyspozycji są nasi przedstawiciele handlowi działający na terenie całego kraju. Zapraszamy również do zakupu oferowanych produktów za pośrednictwem naszego sklepu internetowego.

         Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i wkrótce będziemy mieli przyjemność gościć Was w gronie naszych Klientów.

 
  • Warunkowy dostęp do sklepu

Informujemy, iż zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, dostęp do produktów i informacji wyświetlanych na stronie, zastrzeżony jest dla profesjonalistów z branży stomatologicznej. Klikając przycisk TAK potwierdzacie Państwo, że jesteście profesjonalistą z branży stomatologicznej i że macie Państwo świadomość, że treści zamieszczane na niniejszej stronie mogą zawierać między innymi wiadomości na temat wyrobów niebezpiecznych dla zdrowia i bezpieczeństwa pacjentów.