• FKG TotalFill BC Sealer HiFlow

Symbol: 08.650.00.008.XX
729.00
op. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Średnia dostępność
Zostaw telefon
TotalFill BC Sealer HiFlow
 
Celem wypełnienia kanału jest utrzymanie niskiej liczby drobnoustrojów pozostawionych po fazie dezynfekcji w leczeniu endodontycznym. Zabieg ten ma za zadanie uszczelnić leczony system kanałowy oraz ograniczyć rozwój bakterii, aby zapobiec ponownemu zakażeniu.
Aby spełnić te wymagania, opracowano TotalFill® BC Sealer™, dedykowany do uszczelniania kanałów.
 
Producent: FKG (Szwajcaria)
 
Model: strzykawka z premiksowanym preparatem plus 15 końcówek jednorazowych
 
Waga: 1,5g
 
Parametry pracy: obturacja na ciepło
 
Typ: materiał bioceramiczny
 
Opis:

Klinicyści mają teraz do wyboru dwie różne formuły tego samego sprawdzonego, wstępnie premiksowanego uszczelniacza bioceramicznego. W porównaniu do standardowego TotalFill® BC Sealer ™, TotalFill® BC Sealer HiFlow ™ wykazuje niższą lepkość po podgrzaniu i jest bardziej widoczny dla promieni rentgenowskich, dzięki czemu jest zoptymalizowany do technik obturacji na ciepło.

 
Do pracy z tym uszczelniaczem, producent zaleca zastosowanie ćwieków gutaperkowych TotalFill BC Points, które są impregnowane cząstkami bioceramicznymi w celu uzyskania optymalnego wiązania z uszczelniaczemm
 
Główne zalety:
- uszczelniacz oparty na technice kondensacji na ciepło
- niska lepkość po podgrzaniu
- wysoka widoczność na RTG
 
image
 
 
 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Warunkowy dostęp do sklepu

Informujemy, iż zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, dostęp do produktów i informacji wyświetlanych na stronie, zastrzeżony jest dla profesjonalistów z branży stomatologicznej. Klikając przycisk TAK potwierdzacie Państwo, że jesteście profesjonalistą z branży stomatologicznej i że macie Państwo świadomość, że treści zamieszczane na niniejszej stronie mogą zawierać między innymi wiadomości na temat wyrobów niebezpiecznych dla zdrowia i bezpieczeństwa pacjentów.