• PD MTA White 4x140mg +3ml H2O - wypełnienie MTA

Symbol: PD MTA WHITE 4 X 140
189.00
op. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 20.45
Odbiór osobisty 0
Kurier 20.45
Kurier (Pobranie) 23
Dostępność Mało
Zostaw telefon

PD MTA White 

PD ™ MTA White to mineralny cement do wypełnień stomatologicznych, na bazie wolframianu wapnia, przeznaczony do szybkiego, płynnego i łatwego mieszania w celu uzyskania odpowiedniej konsystencji do różnych zabiegów.

Zbudowany z drobnych hydrofilowych cząstek, które osadzają się w obecności wody, PD ™ MTA White uszczelnia ścieżki między systemem kanałów korzeniowych a otaczającymi tkankami, znacznie zmniejszając migrację bakterii.

Jego doskonała kompatybilność ze ścianą zębiny zapewnia doskonałe uszczelnienie, które sprzyja normalnej reakcji gojenia się korzenia, aby zapewnić udane zabiegi i zmniejszyć liczbę koniecznych zabiegów powtórnych.

PD ™ MTA White jest wskazany do wypełnień wstecznych korzeni, naprawy kanałów korzeniowych jako wypełnienie wierzchołkowe podczas apeksyfikacji, naprawy perforacji korzeni podczas leczenia kanałowego, w wyniku resorpcji wewnętrznej, jako materiał pokrywający miazgę oraz do pulpotomii zębów mlecznych u dzieci i młodzieży w wieku dziecięcym.

W połączeniu z systemem MAP System zapewnia precyzyjne umieszczenie, aby uzyskać skuteczne i przewidywalne wyniki leczenia.

 

Opis:

- Nie zawiera tlenku bizmutu, pozwala uniknąć plam i odbarwień

- Zoptymalizowana wielkość cząstek umożliwiająca jednorodne i całkowite zwilżenie materiału podczas mieszania

- Zapobiega migracji bakterii i wnikaniu płynów tkankowych do kanału korzeniowego

- Prosta manipulacja pozwala dostosować jego konsystencję do potrzeb klinicznych

- Odporny na wymywanie

- Nieprzepuszczalny dla promieni RTG

- Doskonałe uszczelnienie brzeżne

- Niewchłanialny

- Inteligentna indywidualna dawka dla optymalnego użycia

 

Skład zestawu:

- 4 saszetki po 140 mg

- 3ml czystej H2O

image

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Warunkowy dostęp do sklepu

Informujemy, iż zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, dostęp do produktów i informacji wyświetlanych na stronie, zastrzeżony jest dla profesjonalistów z branży stomatologicznej. Klikając przycisk TAK potwierdzacie Państwo, że jesteście profesjonalistą z branży stomatologicznej i że macie Państwo świadomość, że treści zamieszczane na niniejszej stronie mogą zawierać między innymi wiadomości na temat wyrobów niebezpiecznych dla zdrowia i bezpieczeństwa pacjentów.